Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin. Aidat ve bağışlarınızı dernek görevlerinize iletebileceğiniz gibi Kuveyttürk Bağcılar Şubesi 884228-1 nolu hesabada yatırabilirsiniz. Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği
Duyurular

Derneğimizin organizesinde köylülerimizin katkıları ile üniversite okuyan öğrencilerimizin ilk yardımları hesaplarına havale edilmiştir. Öğrencilerin yardımlarının aksamaması için köylülerimizin desteğini beklemekteyiz.

Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin.

Çeşnigir Köyü Derneği Yönetimi


Değerli köylülerimiz, Aidat ve bağışlarınızı dernek görevlilerimize iletebileceğiniz gibi Kuveyttürk Bağcılar Şubesi 884228-1 nolu derneğimizin banka hesabınada yatırabilirsiniz.

Çeşnigir Köyü Derneği Yönetimi


 


Değerli Köylülerimiz!

Web sitemiz hizmete girmiş ve güncellenmeye devam etmektedir. Özellikle bu sürede sitemizin eksikliklerinin giderilmesi ve zenginleştirilmesi için desteklerinizi bekliyoruz. Fotoğraf ve Video ekleme bölümünden bizlere katkıda bulunabilir veya elinizdeki dosyaları bizlere ulaşarak gönderebilirsiniz. Hayırlı günler..

Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği


 


Sinop Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,3142   5,3238
EURO 6,0386   6,0495
       
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?


 
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 28
Dün: 88
Toplam: 41539
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   DARBELERE KARŞI DEVLETİMİZ VE BAŞKOMUTANIMIZIN EMRİNDEYİZ
  Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği ve Köylülerimiz olarak, cuma günü akşam saat 22.00 sularında, emir-komuta zincirinin tamamen dışında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin tamamını kapsamaktan uzak olup bir kısım unsurlar (FETÖ) tarafından, Genel Kurmay Başkanlığı’na müdahale ve Boğaz Köprülerinin tutulması ile başlayan,... Devamı..

   DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE DAVET
  Devletimize, meclisimize, demokrasimize ve milletimizin istiklal ve istikbaline vurulmak istenen ‘’15 Temmuz Darbe Girişimi’’ne karşı 7 Ağustos Pazar günü Yenikapı’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde düzenlenecek ‘’Demokrasi ve Şehitler Mitingi’’ne tüm gönül dostlarımızı bekliyoruz. Devamı..

   SİNOP YENİKAPI'YA KİLİTLENDİ
  Sinoplular Valilik Medanı'nda İstanbul Yenikapı'da düzenlenen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ni dev ekrandan izledi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nin düzenlendiği İstanbul Yenikapı'daki alandaki büyük coşku Sinop'ta da yaşandı. Devamı..

   KÖYÜMÜZÜN YOLLARI ASFATLANDI
  Bölgemizde devam eden köy yolları asfalt çalışmasında köyümüzün yolları asfatlanarak çalışmalarda sona gelindi. Geç kalmış bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür ediyor, köyümüzü ve köylülerimimiz için hayırlı ve uzun ömürlü olmasını temenni ediyoruz. Devamı..

   KURBAN DERİ BAĞIŞI
  Öğrencilere verilecek burslarda kullanmak üzere Kurban Derisi bağışlarınızı bekliyoruz. Deri Bağışı bildirimlerinizi Bölge Temsilcilerinize yapabilirsiniz. Devamı..

   KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.
  Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz günlerdir. Devamı..

   CIKCILI MAHALLESİNDE AREFE GECESİ YEMEĞİ VERİLDİ
  Her bayram adet olduğu üzere Cıkcılı Mahallesinde arefe gecesi yemeği verildi. Görüntüler için haberin detayına tıklayınız. Devamı..

   KÖYLÜLERİMİZ BAYRAMLAŞTI
  Kurban bayramı bayramlaşma programımız her zaman olduğu gibi Bayramın 3.günü öğle namazını müteakip Bağcılar İbrahim Ethem Camii Düğün Salonunda yapıldı. Devamı..

   BURS VERİLEN ÖĞRENCİ LİSTESİ
  Çeşnigir Köyü Derneğimiz tarafından Burs verilen Öğrenci Listesi Devamı..

   İLK BURS ÖDEMELERİ HESAPLARA YATIRILDI
  Derneğimizin organizesinde köylülerimizin katkıları ile üniversite okuyan öğrencilerimizin ilk yardımları hesaplarına havale edilmiştir. Öğrencilerin yardımlarının aksamaması için köylülerimizin desteğini beklemekteyiz. Devamı..

   OLAĞAN KONGREMİZE DAVETLİSİNİZ
  HER ÜÇ SENEDE BİR YAPILAN OLAĞAN KONGRE TOPLANTISI BU SENE 15.01.2017 TARİHİNDE YAPILACAKTIR. KONGREMİZİN SAĞLIKLI VE ADALETLİ OLMASI İÇİN TÜM KÖYLÜLERİMİZİN VE ÜYELERİMİZİN TOPLANTIYA KATILMASINI ÖNEMLE  RİCA ETMEKTEYİZ. Devamı..
1 2 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Ziya DEMİRTAŞ
2018-2019 Öğretim yılı derneğimizden burs talep edip uygun bulunan 13 öğrencimizin bursları hesaplarına yatırıldı. Hayırlı uğurlu olsun. Üyelerimizden daha fazla destek bekliyoruz. Teşekkürler

İSMAİL KÖSEBEY
2017 2018 öğretim yılında Derneğimizden burs almak isteyenler için Yönetim Kurulumuzun belirlediği şartlar aşağıdaki gibidir. 1.Derneğimizin üyesinin oğlu ya da kızı olmak. 2.Devlet Üniversitesinde okuma 3. 4.yıllık lisans seviyesinde eğitim görme.4.Ailenin aylık geliri, kişi başı 600.00 tl ve altında olma.5. Dernek faaliyetlerimize iştirak etmeyi taahhüt etmesi.6. İleride derneğimize katkıda bulunmayı taahhüt etmek.7.Köyümüzün örf, adet ve gelenekleriyle uyumlu olma.

Ziya Demirtaş
Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler