Lütfen ! Tüm Üyelerimiz siteye fotoğraflarını yüklemelerini rica ederim..Yasin ŞAHİN...Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin. Aidat ve bağışlarınızı dernek görevlerinize iletebileceğiniz gibi Kuveyttürk Bağcılar Şubesi 884228-1 nolu hesabada yatırabilirsiniz. Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği
Duyurular

Kamil Kılıçaslan 28 Haziran pazar günü Bağcılar ibrahim ethem camiinde düğünü vardır.

Niyazi kösebey (oğlu) İbrahim kösebey 5 Temmuz pazar günü Bağcılar ibrahim ethem camiinde düğünü vardır.

Nuri Ceyhan (kızı) 19 Temmuz Pazar günü Bağcılar Haznedar yolu Beyaz Çırağan Düğün Salonunda düğünü vardır.

Nazmi Kılıçaslanın (oğlu) Adem Kılıçaslan 13 Eylül Pazar günü Habibler Konferans Salonunda düğünü vardır.

Abdullah Hocanın (oğlu) Lokman Yılmaz 20 Eylül Pazar günü Kocasinan Merkez Camiinde düğünü vardır.  

Mehmet sakanın yeğeni Hüseyin 15 Kasım pazar düğünü vardır.

Tüm Hemşerilerimiz Davetlidir.Tam bilgi dernek Başkanımız mesaj yoluyla üyelerimize zamanı gelince gönderilecektir.

saygılar...


24/05/2020 Ramazan Bayramın 1. günü İbrahim Ethem Camiinde Bayramlaşmamız Olacaktır...Salgın Hastalığı Nedeniyle İptal Olmuştur.

12/07/2020 Geleneksel Köy Pikniğimiz Arnavutköy İli İmrahor köyü Göl Piknik Alanında Yapılacak,Pikniğimizde Keşkek İkram Edilecektir.

02/08/2020 Kurban Bayramın 3. günü İbrahim Ethem Camiinde Bayramlaşmamız Olacaktır.

Tüm Köylülerimiz Davetlidir.


Salgın Hastalığı Nedeniyle İPTAL olmuştr...Köyümüzde her yıl yapılan Yağmur ve Sıla-i Rahim Duası bu yıl 30 Mayıs 2020 Cumartesi günü yapılacaktır.Hatimlerinizi ve katılım için hazırlıklarımızı bekliyoruz.


Değerli köylülerimiz, Aidat ve bağışlarınızı dernek görevlilerimize iletebileceğiniz gibi Kuveyttürk Bağcılar Şubesi 884228-1 nolu derneğimizin banka hesabınada yatırabilirsiniz.

 

Derneğimizin organizesinde köylülerimizin katkıları ile üniversite okuyan öğrencilerimizin ilk yardımları hesaplarına havale edilmiştir. Öğrencilerin yardımlarının aksamaması için köylülerimizin desteğini beklemekteyiz.

Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin.

Çeşnigir Köyü Derneği Yönetimi


 


Sinop Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,8422   6,8545
EURO 7,6859   7,6998
       
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?


 
Özlü Sözler
Ey Nefsim! Deme zaman değişmiş çünkü ölüm değişmiyor.. Bediüzzaman Said Nursi
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 15
Dün: 29
Toplam: 71481
İFTAR PROGRAMI DEĞERLENDİRME
 
 

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ VE KÖYLÜLERİMİZ HER YIL RAMAZAN AYINDA GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİMİZ VE BU SENEDE  GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞUMUZ İFTAR PROGRAMINA KATILIMLARINIZDAN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM .

BU MÜBAREK AYDA VE HER ZAMAN BİRLİK VE BAREBERLİK İÇİNDE  BİRBİRİMİZİN SIKINTI VE DERTLERİNİ GİDERMEK MÜSLÜMANLARIN GÖREVLERİNDENDİR. BİZDE BU GAYE İÇİNDE SİZ SAYGI DEĞER KÖYLÜLERİMİZİN  BÜYÜK DESTEKLERİ SAYESİNDE ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR BİR TAKIM ÇALIŞMALAR YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ.MADDİ VE MANEVİ HER TÜRLÜ DESTEĞİNİ VEREN TÜM KÖYLÜLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN...

 BU MÜBAREK AYDA HER YIL OLDUĞU GİBİ FİTRE ,ZEKAT VE SADAKALARINIZI DERNEĞİMİZE TALEP EDİYORUZ.RABBİMİN BİLDİRDİĞİ GİBİ ÖNCELİK YAKIN AKRABA VE KÖYLÜLERİMİZDİR.VERMİŞ OLDUĞUNUZ BU YARDIMLARI TİTİZLİKLE KAYIT ALTINA ALARAK  GERÇEK İHTİYAÇ SAHİBİ OLAN ÖĞRENCİ ,HASTA VE AİLELERE ULAŞTIRIYORUZ.

BİLDİĞİNİZ GİBİ HER BİRİMİZ FARKLI İLÇELERDE  İKAMET ETMEKTEYİZ TÜM KÖYLÜLERİMİZE İSTEDEĞİMİZ HER AN ULAŞMAK VE HABERDAR  OLMAK DEĞİL .SİZ, ÇEVRENİZDE YAKIN İHTİYAÇ SAHİPLERİ OLAN KİŞİLER VARSA BİZE BİLDİRMENİZİ BEKLERİZ.

BU MÜBAREK RAMAZAN AYINI TÜM KÖYLÜLERİMİZİN HUZUR VE AĞIZ TADI İÇİNDE GEÇİRMESİNİ RABBİMDEN TEMENNİ EDERİM.RABBİM RAMAZAN BAYRAMINA HAYIRLISI İLE ULAŞMAYI NASİP ETSİN.HAYIRLI RAMAZANLAR.

ALİ İHSAN ÖZCAN


14/05/2019 Okunma Sayısı: 400Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Ziya DEMİRTAŞ
Değerli köylülerimiz Eğitim Komisyonu Olarak 2019-2020 eğitim öğretim yılı öğrencilerimizden Eğitim komisyonumuza evraklarını ulaştıran 9 adet devam eden 7 adet yeni kayıt olmak üzere toplam 16 öğrencimiz müracaat etmiştir.Burs Ücretlerinde artırıma gidilerek ve daha iyi bölüm ve Üniversitelerde okumalarını teşvik etmek amacıyla; Tıp okuyan öğrencilerimize 300,00TL, Hukuk okuyan öğrencilerimize 250,00TL ve diğer bölümlerde okuyan öğrencilerimize 200,00TL burs vermeye karar verilmiştir. Öğrencilerin ödemeleri her ayın 25'inde yapılmasına ve 8 ay devam edilmesine karar verilmiş olup, ödeme talimatları verilmiştir. 25 ekim de ödemeler yapılacaktır. EĞİTİM KOMİSYONU

Ziya DEMİRTAŞ
2018-2019 Öğretim yılı derneğimizden burs talep edip uygun bulunan 13 öğrencimizin bursları hesaplarına yatırıldı. Hayırlı uğurlu olsun. Üyelerimizden daha fazla destek bekliyoruz. Teşekkürler

Ziya Demirtaş
Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler