Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin. Aidat ve bağışlarınızı dernek görevlerinize iletebileceğiniz gibi Kuveyttürk Bağcılar Şubesi 884228-1 nolu hesabada yatırabilirsiniz. Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği
Duyurular

Derneğimizin organizesinde köylülerimizin katkıları ile üniversite okuyan öğrencilerimizin ilk yardımları hesaplarına havale edilmiştir. Öğrencilerin yardımlarının aksamaması için köylülerimizin desteğini beklemekteyiz.

Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin.

Çeşnigir Köyü Derneği Yönetimi


Değerli köylülerimiz, Aidat ve bağışlarınızı dernek görevlilerimize iletebileceğiniz gibi Kuveyttürk Bağcılar Şubesi 884228-1 nolu derneğimizin banka hesabınada yatırabilirsiniz.

Çeşnigir Köyü Derneği Yönetimi


 


Değerli Köylülerimiz!

Web sitemiz hizmete girmiş ve güncellenmeye devam etmektedir. Özellikle bu sürede sitemizin eksikliklerinin giderilmesi ve zenginleştirilmesi için desteklerinizi bekliyoruz. Fotoğraf ve Video ekleme bölümünden bizlere katkıda bulunabilir veya elinizdeki dosyaları bizlere ulaşarak gönderebilirsiniz. Hayırlı günler..

Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği


 


Sinop Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,3142   5,3238
EURO 6,0386   6,0495
       
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?


 
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 25
Dün: 88
Toplam: 41536
YENİ WEB SİTEMİZ YAYINDA
 
 

Selamün Aleyküm.
Bismillahirrahmanirrahim.
Rahman ve Rahim Olan Allah'ın adıyla.

Uzun zamandır ekskliğini hissettiğimiz ve hep olmasını arzu ettiğimiz, bizi dünya ya açacak web sitemiz Allah'a şükür yayına girmiştir. Emeği geçenlere, maddi ve manevi destek verenlere canı gönülden teşekkür ediyor, tüm köylülerimizin sitenin gelişmesi ve büyümesi için katkıda bulunmasını bekliyoruz.

Sitemizde bazı bölümler hazırlanmış ve diğer bölümlerin hazırlanması için çalışmalar devam etmektedir. Bölümlerin hazırlanması konusunda bizlere yardımcı olabilirsiniz.

 

Sitemizde neler bulacaksınız;

Köyümüz ve derneğimizle ilgili haberleri, toplantıları, duyuruları, Derneğimizin etkinlik haberlerini, köyümüz ve derneğimizle ilgili fotoğraf ve video galerileri, Köylerimizden insanlarımızla röportajlar, Düğün, Mevlid ve cenaze gibi duyurular. Ama asıl amaç bu siteyi interaktif bir sosyal ağ haline getirmek. Köylümüzü kaynaştırmak, tanıtmak ve köyden haberdar etmektir.

 

Sitemizin gelişimine nasıl katkı sağlayabilirsiniz;

  1. Sitemize üye olarak
  2. Üyelik girişi yaptıktan sonra köyümüz ve derneğimizle alakalı elinizde bulunan fotoğraf ve videoları Fotoğraf ekle- Video ekle bölümünden bizlere ulaştırarak
  3. Köyümüzle ilgili haber ve duyuruları bizlere iletişim bölümü veya telefon aracılığı ile ulaştırarak
  4. Sitemizdeki haber, fotoğraf, video gibi materyalleri sayfanın altında bulunan Facebook-Twitter gibi sosyal ağ butonlarına tıklayıp Sosyal medya hesabınızdan paylaşarak.
  5. Yeteneği bulunan köylülerimiz siteye Makale yazarak.

Site hakkındaki önerilerinizi ve olumlu/olumsuz eleştirilerinizi bilgi@cesnigir.com veya mahmutsaka@hotmail.com mail adresine yazabilirsiniz.

Allah'a Emanet Olun.

 

Editör.


Okunma Sayısı: 1109Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Ziya DEMİRTAŞ
2018-2019 Öğretim yılı derneğimizden burs talep edip uygun bulunan 13 öğrencimizin bursları hesaplarına yatırıldı. Hayırlı uğurlu olsun. Üyelerimizden daha fazla destek bekliyoruz. Teşekkürler

İSMAİL KÖSEBEY
2017 2018 öğretim yılında Derneğimizden burs almak isteyenler için Yönetim Kurulumuzun belirlediği şartlar aşağıdaki gibidir. 1.Derneğimizin üyesinin oğlu ya da kızı olmak. 2.Devlet Üniversitesinde okuma 3. 4.yıllık lisans seviyesinde eğitim görme.4.Ailenin aylık geliri, kişi başı 600.00 tl ve altında olma.5. Dernek faaliyetlerimize iştirak etmeyi taahhüt etmesi.6. İleride derneğimize katkıda bulunmayı taahhüt etmek.7.Köyümüzün örf, adet ve gelenekleriyle uyumlu olma.

Ziya Demirtaş
Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler