Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin. Aidat ve bağışlarınızı dernek görevlerinize iletebileceğiniz gibi Kuveyttürk Bağcılar Şubesi 884228-1 nolu hesabada yatırabilirsiniz. Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği
Duyurular

Derneğimizin organizesinde köylülerimizin katkıları ile üniversite okuyan öğrencilerimizin ilk yardımları hesaplarına havale edilmiştir. Öğrencilerin yardımlarının aksamaması için köylülerimizin desteğini beklemekteyiz.

Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin.

Çeşnigir Köyü Derneği Yönetimi


Değerli köylülerimiz, Aidat ve bağışlarınızı dernek görevlilerimize iletebileceğiniz gibi Kuveyttürk Bağcılar Şubesi 884228-1 nolu derneğimizin banka hesabınada yatırabilirsiniz.

Çeşnigir Köyü Derneği Yönetimi


 


Değerli Köylülerimiz!

Web sitemiz hizmete girmiş ve güncellenmeye devam etmektedir. Özellikle bu sürede sitemizin eksikliklerinin giderilmesi ve zenginleştirilmesi için desteklerinizi bekliyoruz. Fotoğraf ve Video ekleme bölümünden bizlere katkıda bulunabilir veya elinizdeki dosyaları bizlere ulaşarak gönderebilirsiniz. Hayırlı günler..

Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği


 


Sinop Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,3142   5,3238
EURO 6,0386   6,0495
       
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?


 
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sponsorlarımız
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 29
Dün: 88
Toplam: 41540
  HABERLER


   BAYRAMLAŞMA PROGRAMI 2017 (FOTO HABER)
  Her bayram geleneksel olarak İbrahim Ethem Camii konferans salonunda gerçekleştirilen bayramlaşma programımıza katılımından dolayı tüm köylülerimize teşekkür ediyoruz Devamı..

   RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.
  Hayatımızda, önemli yeri bulunan dini bayramlarımız, yaşlıyı genci birbirine yakınlaştıran, dargınları barıştıran aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve beraberliği sağlayan özel günlerdir. Devamı..

   YENİ WEB SİTEMİZ YAYINDA
  Uzun zamandır ekskliğini hissettiğimiz ve hep olmasını arzu ettiğimiz, bizi dünya ya açacak web sitemiz Allah'a şükür yayına girmiştir. Emeği geçenlere, maddi ve manevi destek verenlere canı gönülden teşekkür ediyor, tüm köylülerimizin sitenin gelişmesi ve büyümesi için katkıda bulunmasını bekliyoruz. Devamı..

   ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZE BURS İMKANI
  Derneğimiz üniversite öğrencilerimize Hayırsever köylülerimizin destekleri ile burs imkanı sağlamaktadır. Yararlanmak isteyen üniversite öğrencilerimizin lisans öğrencisi olmaları gerekmektedir.  Devamı..

   GELENEKSEL RAHMET DUASI 2016
  Geleneksel Sıla-i Rahim ve Rahmet Duası 9 Temmuz 2016 Cumartesi günü yapılacaktır. Köylülerimizden Hatim ve Salavat-ı Şerife bekliyoruz. Devamı..

   2012-2013 YAĞMUR DUASI VİDEO GÖRÜNTÜLERİ EKLENDİ
  Köyümüzde 2012 ve 2013 yıllarında düzenlenen Yağmur Duasına ait Video görüntülerini Videolar bölümümüzde bulabilirsiniz. Devamı..

   Kadir Gecesi Tebriği
  Maneviyatı yüce bir ayın ve onda saklanan eşsiz bir Kadir Gecesinin feyiz ve bereketinden bizleri nasipdar kılmasını Yüce Mevla’mızdan diliyor, tüm İslam aleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor ve bu gecenin, insanlığın barış, huzur ve saadetine, bütün müminlerin de affına vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyoruz. Devamı..

   İftarımız Coşku ile Gerçekleştirildi.
  Gelenekselleşen İftarımız geçen sene olduğu gibi bu sene de coşkulu bir şekilde Şamlar Mesir ve Piknik Alanında Gerçekleştirildi. Devamı..

   Şazimet Atabey Vefat Etti
  Yaşar Atabey'in hanımı Şazimet hanım vefat etmiştir. Cenazesi 02.07.2016 Cumartesi öğle namazını müteakip Esenyurt Kıraç Hürriyet mh. Hacı Hasan Cami inden kaldırılacaktır. Devamı..

   RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.
  Dini bayramlar, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, sevginin, saygının ve hoşgörünün yaşamımızdaki birleştirici yönünün daha fazla öne çıktığı, geleceğe dönük iyimserliklerin canlandığı özel günlerdir. Devamı..

   KÖYLÜLERİMİZ İLE BAYRAMLAŞTIK
  İbrahim Ethem Camiinde gerçekleşen bayramlaşma merasimimize köylülerimiz yoğun ilgi gösterdi. Devamı..

   KÖYÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA VE ZİRAT GÖRÜNTÜLERİ
  Köyümüzde Yağşılı Mahallesi Bayram namazı sonrası bayramlaşma ve ardından kahvaltı ikramı. Bayramın ikinci gününde Cedimoğlu mahallesinde zirat merasimi Devamı..

   SILA-İ RAHİM VE RAHMET DUASI YAPILDI (GÖRÜNTÜLER EKLENDİ)
  Köyümüzde 9 Temmuz Cumartesi günü dua programımız misafir ve köylülerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Programa dair görüntüleri haberin detayında bulabilirsiniz. Devamı..

   DARBELERE KARŞI DEVLETİMİZ VE BAŞKOMUTANIMIZIN EMRİNDEYİZ
  Sinop Boyabat Çeşnigir Köyü Derneği ve Köylülerimiz olarak, cuma günü akşam saat 22.00 sularında, emir-komuta zincirinin tamamen dışında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin tamamını kapsamaktan uzak olup bir kısım unsurlar (FETÖ) tarafından, Genel Kurmay Başkanlığı’na müdahale ve Boğaz Köprülerinin tutulması ile başlayan,... Devamı..

   DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE DAVET
  Devletimize, meclisimize, demokrasimize ve milletimizin istiklal ve istikbaline vurulmak istenen ‘’15 Temmuz Darbe Girişimi’’ne karşı 7 Ağustos Pazar günü Yenikapı’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde düzenlenecek ‘’Demokrasi ve Şehitler Mitingi’’ne tüm gönül dostlarımızı bekliyoruz. Devamı..

   SİNOP YENİKAPI'YA KİLİTLENDİ
  Sinoplular Valilik Medanı'nda İstanbul Yenikapı'da düzenlenen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ni dev ekrandan izledi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nin düzenlendiği İstanbul Yenikapı'daki alandaki büyük coşku Sinop'ta da yaşandı. Devamı..

   KÖYÜMÜZÜN YOLLARI ASFATLANDI
  Bölgemizde devam eden köy yolları asfalt çalışmasında köyümüzün yolları asfatlanarak çalışmalarda sona gelindi. Geç kalmış bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür ediyor, köyümüzü ve köylülerimimiz için hayırlı ve uzun ömürlü olmasını temenni ediyoruz. Devamı..

   KURBAN DERİ BAĞIŞI
  Öğrencilere verilecek burslarda kullanmak üzere Kurban Derisi bağışlarınızı bekliyoruz. Deri Bağışı bildirimlerinizi Bölge Temsilcilerinize yapabilirsiniz. Devamı..

   KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.
  Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz günlerdir. Devamı..

   CIKCILI MAHALLESİNDE AREFE GECESİ YEMEĞİ VERİLDİ
  Her bayram adet olduğu üzere Cıkcılı Mahallesinde arefe gecesi yemeği verildi. Görüntüler için haberin detayına tıklayınız. Devamı..
1 2 Geri İleri 
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Ziya DEMİRTAŞ
2018-2019 Öğretim yılı derneğimizden burs talep edip uygun bulunan 13 öğrencimizin bursları hesaplarına yatırıldı. Hayırlı uğurlu olsun. Üyelerimizden daha fazla destek bekliyoruz. Teşekkürler

İSMAİL KÖSEBEY
2017 2018 öğretim yılında Derneğimizden burs almak isteyenler için Yönetim Kurulumuzun belirlediği şartlar aşağıdaki gibidir. 1.Derneğimizin üyesinin oğlu ya da kızı olmak. 2.Devlet Üniversitesinde okuma 3. 4.yıllık lisans seviyesinde eğitim görme.4.Ailenin aylık geliri, kişi başı 600.00 tl ve altında olma.5. Dernek faaliyetlerimize iştirak etmeyi taahhüt etmesi.6. İleride derneğimize katkıda bulunmayı taahhüt etmek.7.Köyümüzün örf, adet ve gelenekleriyle uyumlu olma.

Ziya Demirtaş
Öğrencilere yardım için banka İBAN Numarası TR09 0020500000088422800001 Kuveyt Türk destekleriniz için teşekkür ederiz. Allah yaptığınız ve yapacağınız hayırları kabul etsin.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler